TUSAY


 • Tecrübe

  Tusay Mühendislik, tecrübeli bir ekibin birleşiminden oluşmuştur.

 • Uzmanlık

  Bu ekip, ÇED Raporu, Proje Tanıtm Dosyası, Çevre Danışmanlık, Sera Gazı, Çevresel ve Sosyal Durum Değerlendirme konularında uzmanlaşmıştır.

 • Sürdürülebilirlik

  Projeleriniz için sürdürülebilir çözümler üretmektedir.

 • Analiz

  Süreçleri hızlı ve etkin biçimde analiz ederek en uygun çözümü sunmaktadır.

 • Yenilik

  Çalışmalarında, paydaş görüşlerine önem vermekte ve bu geri bildirimler ile kendisini sürekli olarak yenilemektedir.


Hakkımızda

Temelleri 2018 yılında atılan ve faaliyetine 2020 yılında başlayan TUSAY, Çevre Kanunu ve bağlı mevzuatları kapsamında deneyimli kadrosu ile ÇED Raporu, Proje Tanıtım Dosyası (ÇED Yönetmeliği Uygulamaları) ve Çevre Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet vermektedir. Değişken piyasa koşulları ve paydaş taleplerini her zaman göz önünde bulunduran TUSAY, taleplere göre sürekli olarak kendini güncellemektedir. Bu kapsamda, ÇED Raporu uygulamaları ve Çevre Danışmanlık Hizmetlerinin yanı sıra, Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi ve Raporlanması, Kurumsal Karbon Ayakizi (ISO 14064) konularında da hizmet vermektedir.

TUSAY Mühendislik, paydaşları ile devamlı olarak dirsek teması halinde bulunmakta ve dahil olduğu süreçlerde alternatif çözümler üretmektedir.


Misyonumuz

TUSAY Mühendislik, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, ürettiği çözümler ile paydaşlarının ihtiyaçlarına en doğru şekilde karşılık vermeyi ilke edinmiştir. Bu doğrultuda; kaliteli, hızlı, mevzuata uygun çözümler ile paydaşlarının her zaman yanında olduğunu göstermeyi prensip edinmiş ve paydaşlarının yatırımlarına yön vermeyi benimsemiştir.


Vizyonumuz

TUSAY Mühendislik, paydaşlarının memnuniyetini sürekli olarak yükseltme, dürüst, müşteri odaklı kalite anlayışından ödün vermeden sektörde lider kuruluşlar arasında yer almayı ve bu değeri her daim korumayı, mühendislik ve danışmanlık hizmetinin yanı sıra çevre sektöründe kullanılacak olan, üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü ekipmanlarını geliştirerek ulusal ve uluslararası arenada TUSAY markasını öncü bir isim haline getirmeyi vizyon edinmiştir.